rezervace@ubytovaniostruzna.cz

Česky

CZ
PL

Ubytování Ostružná

Horská obec Ostružná (700 – 950 m) leží 1 km západně od Ramzovského sedla. Je největším střediskem cestovního ruchu na Jesenicku. V zimě jsme lyžařským rájem, v létě oblíbeným turistickým místem. Skiareál Ostružná (700 – 835 m) má na severních svazích šest upravovaných sjezdovek s délkou více jak 2 km a 4 vleky s kapacitou 2000 osob/h. Přijdou si zde na své zdatní lyžaři, začátečníci, snowboardisté, ale hlavně rodiny s dětmi. V areálu je dětský park s vlekem, kolotočem pro nejmenší lyžaře a s gumovými čluny – jedinný v Jeseníkách. Lyžařská škola a školička, snowpark, půjčovna, servis, občerstvení, bezdotykové turnikety. Parkování je zdarma přímo v areálu.

Ostružná je výchozí místo mnoha běžeckých tratí: Paprsek, Kralický Sněžník, Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo až k Pradědu.

I v létě je Ostružná oblíbeným turistickým místem. Ideální podmínky tu najdou turisté, cyklisté, houbaři a hlavně sběrači borůvek. Pokud nebude chtít chodit po horách, můžete se zajet podívat do Velkých Losin, kde se nachází termální koupaliště, či na koupaliště do Jeseníku, do zatopených lomů ve Vápenné a Žulové, nebo pokud počasí nebude přát, tak do krytého bazénu v Ramzové. V Ramzové si také můžete pronajmout horské minikáry nebo tenisové kurty a v Petříkově na Vás čeká letní bobová dráha.

Nabídka apartmánů

Nabízíme Vám ubytování v 7-mi nově vybudovaných nekuřáckých apartmánech pro 2, 4 a 6 osob. Všechny apartmány jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou, vlastním WC, úschovnou kol a 10-ti parkovacích míst přímo u apartmánů. K dispozici je také gril a krytá pergola s posezením. Děti mohou využít trampolínu, skluzavku, houpačku i pískoviště.

Všechny apartmány jsou vybaveny Wi-Fi připojením k internetu, TV a satelitem. V okruhu do 100 metrů se nacházejí 4 restaurace.

Apartmán č. 1Přízemí
Apartmán č. 2Přízemí
Apartmán č. 31. patro
Apartmán č. 41. patro
Apartmán č. 51. patro
Apartmán č. 61. patro
Apartmán č. 7Přízemí

Náhled fotogalerie

Zobrazit fotogalerii

Podmínky ubytování

Rezervace a záloha:

Zrušení pobytu:
Zákazník zrušení rezervace nahlásí e- mailem.

Storno poplatek:
Klient má právo od objednávky odstoupit bez storno poplatků – nejpozději 14 dnů před objednaným termínem nástupu. Za datum odstoupení od objednávky se považuje den doručení e-mailu. Při odstoupení od potvrzené objednávky po uvedené lhůtě, má pronajímatel právo na stornovací poplatek ve výši již zaplacené zálohy.

V případě že host nastoupí po smluveném termínu, nebo nastoupí méně osob, hradí celý rezervovaný pobyt.

Pojištění pobytů:Objednaný pobyt využívají klienti na vlastní zodpovědnost. Za úrazy, poškození a zničení majetku (odpovědnost za škody způsobené na zdraví a majetku třetí osobě), za škody způsobené přírodními živly a za škody s těmito událostmi spojené NEODPOVÍDÁME.

Ukončení pobytu ze strany pronajímatele:
Ubytovatel má právo okamžitě ukončit pobyt v případě že:

Upozorňujeme, že v nevzniká právo na vrácení platby za ubytování

Další informace: